[]

Normalde sigara içmeyip stresten sigara içtiğiniz oluyor mu?

2 3 senedir 3 4 ayda bir paket alıp 1 2 haftada içerim daha içmem. Arada 1 2 dal otlakçılık yaptığım da olur ortam müsaitse. Sınav haftaları yaklaştığında ve sınav haftasında paket alıyorum. Sizde de oluyor mu?
 
yaklaşık üç sene sigara içtim. görebileceğin en gergin ve anksiyeteli adamım. yaklaşık bir yıl önce bıraktım sigarayı. haliyle artık sigaraya yönlendirebilecek her türlü bahaneye "absolutely haram" diyerek karşı koymaya çalışıyorum.

ben de böyle gerildikçe ara ara içerek başlamıştım. devam edersen başlarsın. ben bu düzeni yıllarca sürdürmüştüm... nihayetinde tiryakiye dönüştüm. istisnası olduğunu da sanmıyorum. stres yaptıkça sigara içen adam önünde sonunda tam zamanlı içici olur.
  • der meister  (28.10.19 19:11:09) 
Oluyor. Genelde sigara geçmişi olan insanlar yapıyor. Bazen olmayan da yapıyor.

-Bana bi sigara verin..
  • ekrem abiniz  (28.10.19 19:13:25) 
hic icmedim, durup dururken icen adami anlayamiyorum.

bir insan niye sigara icer sorusunun cevabi yok bende.

stressliysem gider kosarim cok net.
  • duygusuzromantik  (28.10.19 20:02:11) 
Benim de normalde sigara icmeyip de keyiften, alkolle falan birlikte tek tuk icen arkadaslarim var. Yeni moda herhalde. Ama stressten icmeye baslayan bilmiyorum.


  • salihdt  (29.10.19 13:34:28) 
7 sene önce sigarayı bıraktım, son 1 senedir bira yanında arkadaşların sardığı sigaradan duman alıyorum. paketlenmiş ambalajlı sigara içmiyorum, full tek dalı sonuna kadar içmiyorum.


  • nahtoderfahrung  (29.10.19 13:37:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.