[]

Windows ve android için VPN

Hem Windows10'da hem de android cihazlarımda kullanabileceğim bir von arıyorum. Ucretli de olabilir. Her cihaz için ayri satın alma yerine tek hesap yetsin istiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir.
 
openvpn destekleyen herhangibir sağlayıcı olabilir. Ben azirevpn kullanıyordum.


  • Northern Mariner  (28.10.19 20:52:29) 
Windscribe kullanıyorum. Paralı almıştım. Windows için de Android için de kendi programları var.


  • jefferson  (29.10.19 00:10:11) 
Paralı okay diyosan expressvpn al geç kardeş.


  • noluyo yaa  (29.10.19 00:17:20) 
Expressvpn al geç. Sağlamdır.


  • noluyo yaa  (27.11.19 12:44:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.