[]

Ses Kayıt Cihazı ya da Mikrofon-Outdoor İçin

Amatör olarak evde müzik prodüksiyonu yapıyorum. Bu aralar ses kaydıyla da ilgilenmeye başladım. Saçma ama gittiğim mekanların seslerini kaydetmek hoşuma gidiyor,doğa, şehir, gök gürültüsü falan. hobi işte:) Bunları parçalarda kullanmayı de seviyorum.

Condenser mikrofonum bu konuda fena değil ama hem taşıması zor, hem de zarar görmesini istemiyorum. Bir de rüzgar sesi falan sıkıntı oluyor. Outdoor kayıtlar için yanımda taşıyabileceğim bir kayıt cihazı ne olabilir? Bütçesi makul olursa sevinirim.


 
Ben bu hafta bir zoom h4n almayı düşünüyorum ama amaçlarımız farklı.

ben de evimdeki condenserları, ses kartların, imaci vs. taşıyamadığımdan, kapalı alanda müzisyen çocuklarımla kayıt yapmak amacıyla alacağım.

alperz'ye bir mesaj atın olmadı danışın.
  • la traviata  (28.10.19 18:32:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.