[]

Bu doktorlar nerede?

Arkadaslar merhaba, haftasonumu bugun icin dermatoloji doktoru aramaya ayirdim. Ve soyle bir sey farkettim. Bir cok dermatolog kasimin ortasina kadar yok. Sanki sozlesmisler gibi izindeler mi, baska bir sey mi var bilmiyorum, gitmeyi dusundugum hastane ve tip merkezlerinde hic bir deri doktoru kalmamis. Bunun ozel bir sebebi var mi, aydinlatirsaniz sevinirim.
 
kongre vardır mesela???


  • yuvarlanantencereninkapagi  (28.10.19 10:32:53) 
Olabilir, bende onu merak ettigim icin bu basligi actim.


  • thesomberlain  (28.10.19 10:45:34) 
Kongre olabilir ama Dermatoloji randevu bakımından hep sıkıntılı bi branş.


  • sorusor  (28.10.19 11:12:53) 
dermatolog yok çünkü.
yeterli sayıda uzman bulunmuyor türkiyede.
kasım ayıyla ilgili falan değil yani.
  • jimjim  (28.10.19 13:38:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.