[]

ölü çocuğun yanmış şekilde mezardan kalkıp geldiği korku filmi

spoiler almak istemeyenler cevaplara bakmasın.

hangi filmdi bu? ispanyolca konuşuluyordu filmde ve yenilerde çıkmış bir filmdi ama bulamadım bir türlü:(


 
Sırlar dünyası


  • dolan dolmuş  (28.10.19 00:43:44) 
Pet Sematary?


  • diffarentiationation  (28.10.19 00:46:14) 
Soruya cevap falan degil ama tr'de boyle bir olayin yasandigiyla ilgili bir soylenti vardi, yil 1980:) o donem epey yayilmis Türkiye geneline bu mevzu. Babama sorduğumda o da dogruladi, askerdeyken duymus o da soylentiyi ki 1980de askerdi. Oraya kadar gitmis soylenti:)


  • stavro  (28.10.19 09:04:48) 
el espinazo del diablo?


  • sir gawain  (28.10.19 11:18:55) 
ne yazık ki iki film de değil :(


  • ma ya  (28.10.19 15:39:43) 
bunu yazdıktan 2 sn sonra buldum: aterrados


  • ma ya  (28.10.19 15:40:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.