[]

bilgisayar için mikrofon

google dökümanlardan sesimi yazıya çevirmek istiyorum, telefon kulaklığımın mikrofonu ile yapıyorum ama çok hata oluyor. hangi mikrofonu alsam daha iyi çevirir sesimi. ya da bir işe yarar mı?

asıl derdim ses kaydı var biraz onları yazıya çevirmek


 
mikrofonla pek alakali degil aslinda. normalde abartmayayim ama en dandik mikrofon bile is görüyor.

hangi dilde ceviriyorsunuz? belki telafuzda sikinti vardir, anadil bile olsa oluyor bu.
  • duygusuzromantik  (27.10.19 22:31:42) 
türkçe çeviriyorum ama mikrofon daha iyi ses alsa daha iyi çevirir diye düşündüm ben


  • lorne malvo  (27.10.19 22:36:21) 
@lorne malvo

türkcenizi anlamiyordur google. normalde bana iyi calisiyormus gibi geliyor ama elbette bazen anlamadigi kelimeler oluyor.
  • duygusuzromantik  (27.10.19 22:52:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.