2 yaş küçük birinden hoşlanıyorum

Yaşlar 22 k 20 e.
Okuduğum şehirde son yılım, memleketlerimiz farklı ben bu yıl mezun olup gideceğim onun daha 2 yılı olacak. Kaldı ki benden hoşlanıp hoşlanmadığını bile bilmiyorum ilk zamanlar bakışlarını yakalıyordum ama yaşımı öğrendikten sonra pek bakmıyor gibi. Çevreme sorduğumda o senden daha büyük gösteriyor falan diyorlar ama ne bileyim işte. Uzun zaman sonra ilk kez birisinden hoşlandım ilişki falan olmasa da onu tanımak yanında olmak istiyorum. Normalde bile çekingenken şimdi hoşlandığım kişiyle aramızda böyle bir yaş durumu var ne yapacağım :(

Yani o kadar problem olmayan bir şeyi dert ediyorsunuz ki o kadar olur.

  • sopiro  (27.10.19 19:58:10)
derdini...

yürü çocuğa kendine sorun yaratmışsın resmen. çekingen falan da olma. girişken ol. özgüvenli ol. hadi kg.
  • tabii lan manyak mısın  (27.10.19 20:01:48)
keşke böyle bir şeyi kafaya takacak kadar rahat olsaydım. sizi kıskandım.

  • tabudeviren  (27.10.19 20:09:57)
Yahu ben ciddi düşünüyorum şunun şurasında 6-7 ay sonra göremeyeceğim diyorum niye derdimi şey ediyorsunuz. Hem yürü demissiniz de ben instagramdan ekledim daha ne yapayim

  • ceann deas  (27.10.19 20:18:31)
instagramdan ekledin şimdi onun sana bu hareketin karşılığında aşkını ilan etmesini mi bekleyeceksin nasıl ne yapayım? aç muhabbet konusu başla konuşmaya..

  • nahtoderfahrung  (27.10.19 20:37:25)
Eleman singlesa senin iş yüksek ihtimal olur.

  • datnet  (27.10.19 21:24:25)
benim liseden itibaren bütün kız arkadaşlarım en az bir yaş benden büyüktü. mealen oluyorsa olur olmuyorsa olmaz, 2/3 yaş yakın yaşlar bişi olmaz.

  • selam  (27.10.19 21:48:22)
sebepsiz fırtına yaşarsın. bulaşma.

  • since1907  (27.10.19 21:48:34)
Aşkın yaşı olmaz. Kuzenim kendinden 5 yaş küçük adamla evli. Oradan biliyorum. Yeter ki Sevgi ve anlayış olsun. Üstesinden gelecektir.

  • bogurtlenliporsuk  (27.10.19 22:26:34)
Gidip konuşabilecek bir tip degilim. Haftada bir gün 2 saat ayni ortamda bulunuyoruz o arada kaçamak bakışlar atabiliyorum anca. Evet bu yaşıma geldim bi erkege ilgimi nasil belli ederim bilmiyorum taslamayın :(

  • ceann deas  (27.10.19 22:52:08)
çocuğun daha 2 senesi ve askerliği var, başka bullursun

  • bir soru sorcam  (28.10.19 09:40:14)