[]

Dövme önerisi

Merhaba arkadaşlar . tam 8 yılın sonunda yaptıracağım dövmeye karar verdim . bu 5 harflik bir isim . sorgulamayn . tam 8 sene düşündüm . yalnız nereme olacağına karar veremedim . cinsiyetimi belli etmeden öneri bekliyorum . öneri çokluğuna ihtiyacım var . yalnız suraların olmayacağına eminim:

Boynum , yüzüm , üst kollarim .

Buralar haricinde bu ismi nereye yazdirabilirim ?

 
iç bacak


  • Gecikmeli Tapa  (27.10.19 16:40:02) 
Bel


  • HasanK  (27.10.19 16:41:14) 
İlk dövmeyi sık sık görmeyeceğiniz bir yere yaptırın derler (ense, sırt, omuz arkası, omuz vs). Zira sürekli görürseniz bıkma ihtimaliniz çok yüksek.
Hatta bir süre geçici dövmeyle benzerini deneyin.
Birkaç yıl önce bir öğrencim vardı, bileklerine annesi ve babasının doğum tarihlerini dövme olarak yaptırmıştı. Almanya'da kullanılan bir teknikle, 2 senelik olarak yaptırmış. Adeta gün sayıyordu dövmenin çıkması için, nefret etmişti.
Ben de ilk dövmemi (ensemin altında idi) beş sene kullandıktan sonra kapattırdım, sırtımda çok daha büyük bir dövme var şimdi ama çok memnunum.

Kısaca, görmeyeceğiniz bir yere.
  • sopiro  (27.10.19 18:34:55) 
El bilek içi.


  • PhoenixRising  (27.10.19 21:19:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.