[]

cin bozulur mu

dünden artan, pet şişeye koyduğum bir miktar cinim var. içssen içilmez döksen dökülmez bir miktar, bir dahakine kadar dursun diyorum ama bozulabilir mi?

bozulup bozukmadığını vs nasıl anlarım veya kesin emin olabilirim?


 
Bozulmaz.


  • Lim5  (27.10.19 14:41:34) 
bozulmaz, ama plastikte bekletmeyin derim.

Cam şişeye koyun, bir kaç yıl bile durur.
  • burfak  (27.10.19 14:56:49) 
Cam şişeye aktarın +1


  • kobuzchu kiz  (27.10.19 14:59:14) 
Plastikte de bekleyebilir, alkol ile etkileşmez kolay kolay.


  • giovanne  (27.10.19 15:51:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.