Butikbira hakkındaki spekülasyonlar

Son günlerde “sipariş verilemiyor, buton çıkmıyor, verlen sipariş iade oluyor” türü yorumlar vardı ekşide ama tam doğrulanmış şeyler de değillerdi.

Son 10 günde özellikle kit siparişi verip eline ulaşan var mıdır? Ben gayet sipariş geçebiliyorum görünüşe göre ama elimize ulaşıyor mu onu merak ettim.

Tam sipariş verecekken sordun.
Takipteyim.

  • Mirket  (27.10.19 14:24:13)
Biz de iki gün önce sipariş verdik, onaylandı maili geldi, bakalım gelecek mi diye gergin bekliyoruz.

Alamayan arkadaşlar var. Görünüşe göre fiyat için bir üst limit var ve üç parçadan fazlasını alamadık biz de ve aynı hesapla ikinci alışverişi de yapamadık. Benim adıma yeni hesap açtık, aksesuar dışında hiçbir şeyi sepete bile atamıyorum. (Dur bakalım diye VPN'le de denedim, yine olmadı.)

Facebook'ta mide lobisi grubunda da konuşuldu aynı şey, başkaları da yeni hesap açmış ve alışveriş yapamamışlar.
  • kobuzchu kiz  (27.10.19 15:03:07)
Ek olarak butikbira'nın forumu da işlevsiz şu an, Facebook grubunu da kapatmışlar mı, aktivitesini mi durdurmuşlar öyle bir şey var. Bir şeyler oluyor ama ne olduğunu kimse açıklamıyor.

  • kobuzchu kiz  (27.10.19 15:12:13)
spekülasyon mu, sikayetvar.com üzerinden gelen şikayetleri yapan kişileri fotolarıyla sitelerine yüklüyo adamlar dfgsdgsd

www.butikbira.com
  • nahtoderfahrung  (27.10.19 15:18:28)
10 gün önce sipariş vermiştim 2 parça. Ertesi gün geldi.

Bunu kullanıp tüm kit satan siteleri engelleyecekler diye korkuyorum.
  • inheritance  (27.10.19 16:25:07)