[]

Kemeraltı'nda mekan önerisine ihtiyacım var

Ailem beni ilk defa ziyarete İzmir'e gelmişken Numan Pide'ye götüreyim dedim, meğerse Pazar günü kapalıymış.
Sevdiğim birkaç mekanı kontrol ettim, neredeyse her yer kapalıymış bugün?!

Çok üzüldüm. Bugün kemeraltı'nda açık olan mekan önerisi yapabilirseniz çok sevinirim.

 
Kemeraltı camii'nin çok yakınında İnegöl Köftecisi var ama orası da kapalıdır muhtemelen. bizim mutfak var bir de. süt cicegi'nde de tatlı yersiniz.


  • yuvarlanantencereninkapagi  (27.10.19 16:25:16) 
tabaklar balık lokantası açık görünüyor


  • yuvarlanantencereninkapagi  (27.10.19 16:29:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.