[]

Couchsurfing'de ilk deneyim

Gelsin insanlar kalsın, ingilizce pratik yapalım diye hesap açtım fakat hesabımda hiç referans, yorum olmadığı için ben olsam bende kalmazdım diyorum. İlk iş arayışınızda tecrübenizin olmaması ve işverenlerin tecrübe araması gibi. Bu bir kısır döngü müdür? Ne yapılmalı?
 
şehirdeki etkinliklere katılabilirsin, direkt konaklama değil de şehri gezdirebilirsin gelenlere, ilk etapta hemcinslerini (özellikle 2li 3lü erkek gruplarını vs.) misafir edebilirsin.

sonra kopup gidiyor zaten ev yol geçen hanına dönüyor.

bu arada tecrübelerim eskiye dayanıyor, 6-7 yıldır kullanmıyorum.
  • brkylmz  (27.10.19 11:53:29) 
kadınsanız dikkatli olun. şu an herkes tinder gibi kullanıyor. 10 yıllık kullanıcıyım artık kullanmıyorum.


  • geçerkenugradım  (27.10.19 12:06:08) 
evinize ait misafirlerinizi nerede ne şartlarda ağırlayabileceğinizi açık seçik gösteren fotolar koymalısınız, gelecek olan kişilere neler sunabileceğiniz ile neler sunamayacağınızı açık seçik yazmalısınız, urgend couch vs. gibi forumlarda aktif yer almanız ve siteyi takip etmelisiniz.

birde insanlar gelip kalayım dedikleri gibi sizin insanlara gel kal demenizde gerekebilir.
  • selam  (27.10.19 12:09:58) 
Ücret ödeyerek verified accounta geçebilirsin yeşil tik alıyorsun


  • heidi'nin dedesi  (27.10.19 12:21:52) 
Verified yapmak mantıklı olabilir. Ancak hostlar için çok sorun olmaz sıfır yorum olması. Özellikle de zor host bulunan şehirlerde.

Profili doldurun, daha ayrıntılı yazın.

Size uygun gelen kişiyi direkt davet edin.
  • buf-e kür  (27.10.19 12:31:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.