[]

Arge.dll dosyasi tubitak klasorunden siliniyor

Belki ulkede bir kac firma bir seyler gelistirmek istiyordu buraya basvuruyordu.

Simdi butceyi kisip projeleri belli firmalara verecekler.

www.tubitak.gov.tr

Eskiden her limited as firmasi istedigi konuda istedigi zaman basvurabiliyor iyi kotu bir cevap geliyordu.

Cok kizginim.

Gundem vs derken yine arada kaynadi bu olay.

Ne yapmali?

 
zaten Tübitak 1501 ve 1507 programlarına başvuru her geçen gün azalıyor, çünkü ödemeleri aşırı geç. Tübitak desteği ile bir projeyi yürütmek neredeyse imkansız.

bu düşüşün sonucu olarak kendilerine saçma bir yoğunluk yaratmaya çalışıyorlar. akıllarınca h2020 gibi tender çağrısına çıkıp başvuru toplayacaklar.

cevap: bunların alayını vatana ihanetten yargılayıp şehir meydanlarında sallandırmak lazım. kendi kıç kadar koltuklarını korumak için ülkenin geleceğini baltalamaya çalışan memur takımı bunlar.
  • babilbaligi  (28.10.19 09:57:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.