[]

Kış kampı için evolite Çadırları uygun mu?

Özellikle exCamp 3 için soruyorum. Kağıt üzerinde iyi ama tecrübe eden var mı bu markanın ürünlerini? Husky falan baya pahalı. Ayrıca Uyku tulumum kış için uygun değil. Onu da nereden alayım? Decathlonun sıfır derece konfor olanlar sizce uygun mu? Sonbaharda çok kamp yaptım ama kış tecrübem yok. Su torbası veya Decathlon vücut ısıtıcı vs ile iyi idare ediyorum sonbaharda şu anki tulumla (konfor 10) kış için aldığım tulumla da su torbası falan kullanırım.
 
Sallayınca ısı verenleri mi kastediyorsun hocam? Onu kastediyorsan götürüyorum. Decathlondan el ve vücut ısıtıcısı aldım onar tane. Atıyorum tuluma 6-7 saat sıcaklığını koruyor.


  • mezarkabul  (27.10.19 14:38:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.