Çekim gücü düşük olan internet

Binada altyapı yok. Geleceği de meçhul. Yan apartman ın birinci katı ile interneti paylaşacağız. Ben 4. Kattayım. Sinyal odanın bir köşesinde tek çizgi olarak çekiyor. Bunu güçlendiren bir cihaz arıyorum. Şu cihazlar iş görür mü? Görmezse ne almam lazım.

www.hepsiburada.com

güçlendiren bir cihaz zor. arada internetin biraz daha iyi çektiği bir yer varsa oraya repeater konulup gelen sinyal tekrarlanabilir. yani işin mantığı böyle işler.

  • Tears of Devil  (26.10.19 22:26:52)
cihazdan ziyade turkcell superbox'a bir göz atsanız ? belki cazip gelir.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (26.10.19 22:47:52)
Attiginiz cihazlar is gormez. Hic alakasi yok. Guclu bir ap ile cozebilirsiniz belki. Belki baska cozumlerde olabilir ama binalarin konumunu, dis goruntusunu bilmek lazim.

  • Kirmizibavul  (27.10.19 02:04:22)
Nasıl bir şey almak lâzım? TP link in TRT 2 antenlerine benzeyen modelleri var. Onlar iş görür mü mesela?

  • 50promil  (27.10.19 16:08:48)
Super box çok pahalı arkadaşlar 16 mb İnternete ttnet de 55 lira ödüyorum verilen hizmet 127 liralık bir hizmet değil bence.

  • 50promil  (27.10.19 16:10:25)