[]

The Godfather 2 Soruları (Spoiler)

1) Sonny'nin karısı ve çocukları nereye gitti? Film boyunca ortalıkta yoktular.
2) Michael bütün büyük ailelerin liderlerini öldürmüştü. İyi de bu ailelerin çocukları vs. hiç mi karşı atağa geçmedi? İlk film boyunca kan gövdeyi götürüyordu.
3) Tom Hagen neden Kay'in düşük yaptığını söylüyor? Kay kürtaj yapmış.


 
1) Uzun versiyonda kızların rolleri varmış. Gayrimesru çocuğu dışında pek görünmüyorlar. Kalabalık yemek sofralarında görünüyor olabilirler.

2) 1. Filmden sonra kitaplara sadık kalinmamis belki cevaplarınız orada gizlidir.

3) Kay'in can güvenliğini düşünerek söylememiştir. Her ne kadar mafya ile çalışsa da insanı duyguları ağır basmıştır consigliere sonuçta hesap kitap yapmıştır. Diğerleri kadar gözü kara değil. Zaten Michael'in abisi ile yaşadıkları malum.
  • on and off  (27.10.19 00:20:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.