[]

kadikoy'de kahvaltici onerisi

olan var mi? bogada bulusucaz yarin arkadasimla, cok uzak kalmasin istiyorum oraya. kuff guzelmis, orasi kac dk mesela bogadan? bi de gittigimizde yer bulamama sorunu olur mu acaba, pazar yarin malum. 12 gibi gitmeyi dusunuyoruz,daha erken olsa daha mi iyi?

istediginiz sorudan baslayabilirsiniz,yaksamlar.


 
kapare var güzel


  • nahtoderfahrung  (26.10.19 21:50:00) 
(bkz: brekkie)


  • Bruce  (26.10.19 22:06:36) 
daha bugün küff'de kahvaltı ettim fazlasıyla başarılı. erken gitmenize gerek yok. bugün ben 2 de gittim :) güzel güzel kahvaltı ettik. fiyatlar da makul. iki kişilik kahvaltı ki bir hayli çeşit kahvaltılık mevcut çay dahil 60 tl idi.

boğadan 3-4 dk sürmez bile yürüyerek. nazım hikmet'in hemen yanı zaten.
  • syozkn  (26.10.19 22:20:51 ~ 22:21:02) 
Munchies var ama bogadan uzak. Moda’da.


  • kuehles blondes  (26.10.19 22:27:54) 
Mychef


  • KingDagos  (27.10.19 09:27:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.