[]

ev sahibi kefil istiyor

emekli babam kira için kefil olabilir mi?
 
Olabilir tabii.


  • PhoenixRising  (26.10.19 21:35:17) 
Böyle cins adamların malını kiralamayın. Gitsin başkasının başını yaksın. Yarın öbür gün evden çıkacağın zaman depozitonu falan alamazsın.


  • 50promil  (26.10.19 22:25:45) 
50promil+1


  • synesthesia  (26.10.19 22:29:34) 
50promil +1

Bu tarz insanlar çok sıkıntı çıkarır. Kiracıya kefil istemek nedir amk
  • mg3929  (26.10.19 22:43:07) 
farklı yere bakın aynen sıkıntıları bitmez
eğer yırtık biri değilseniz ev sahibine çektiremeyecekseniz tutmayın
bazıları işine geldi mi kanun neyse diyor ama işine gelmedi mi kafasına göre takılıyor
bu adama örnek banka üzerinden kira ödeyemezsin vergi kacıracam diye yanaşmaz
  • sivrisinek  (26.10.19 23:06:22) 
abi evi tutacağım bölgedeki çoğu ev sahibi kefil istiyor,


  • nahtoderfahrung  (26.10.19 23:55:17) 
olabilir tabii ama kira ödeme, dairenin durumu v.b. akla gelebilecek her şeyi kayıt altına al. yoksa depozitonun üstüne yatabilir.


  • tururo  (26.10.19 23:58:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.