1.5 yaş üçüzlere hediye

İzmir'deler. Yiğenlerim olur kendileri. Ne tavsiye edersiniz, böyle değişik, böyle güzel?

Teşekkürler

bunlar kızsa eğer 'bebekli oyuncak ev' alın. çok seviniyolar garipler.
1.5 yaşa olur mu bilemiyorum ama

  • demre  (16.04.10 13:37:54 ~ 13:38:27)
ne alırsanız alın üç ile çarptığınızdan emin olun yeter. ortak bir hediye kabul etmiyorlar ne yazıkki . :( hatta farklı renkler bile olmaz. tıpatıp aynısı olmak zorunda. :D

  • diyanet takvimi  (16.04.10 14:09:06)
cinsiyet vermemişim pardon. erkek 3ü de :)

  • harmonikhakaret  (16.04.10 14:24:36)
oyuncak alacaksanız "eğitici oyuncak" tercih edin.

www.e-bebek.com gibi.
  • ecece  (16.04.10 14:31:17)
üçlü priz alın

(evet, bu espri yapılacaktı)
  • sir gawain  (16.04.10 14:42:26)
bebeler daha ufakken oyuncak vs almaktansa onlarla ilgili ailelerin işini kolaylaştıracak bişiler alınabilir. eksikleri varsa. kıyafet, ne bileyim anneye bebe çantası, gezdirmek için bişiler, puset, araba koltuğu, böyle bişiler de düşünebilirsiniz yani.
hatta bir yıl yetecek bebek bezi alsanız mesela çok sevinirler eminim :P

şu bungee jumping denilen hadise de olabilir mesela. www.amazon.com
  • kediebesi  (16.04.10 14:45:08 ~ 15:16:08)
1.5 yaşa çok zor hediye işi. değerli olsun güzel olsun 3 üne de olsun dersiniz ama harcanır gider. geçen yıl nefis bir oyuncak aldım 2 yasındaki yeğenime. hem de kendi yaş grubuna. erkek o da. türkiye de eşi benzeri yok diyeyim size o derece güzel özel yapım el yapımı.. ne yaptı? aldı aldı duvara attı, aldı aldı duvara attı,hem duvarın hem oyuncağın mına koydu afedersin :)) sakladık 5 yasında falan vericez artık. erkek çocuklar 2 yastan sonra saldırganlaşadabiliyorlar.. off 3 ü de erkek hem de allaım anne babaya yazık bea :)

en güzeli en şukelası anne babaya sormaktır. biliyorum kendiniz seçip alıp götürüp "bakın yeğenlerime aldım" diyesiniz var ama işte.. işlevsel olması inanın daha önemli. belki onların kafalarında tam da şu sıralar "alsak mı ya" diyerek arastırdıkları bir şeyler vardır.
  • anlam  (16.04.10 15:20:13)
3 tane tam altın al. babasının vay haline ... ya da 3 çeyrek .. maddi desteğe ihtiyacı vardır o adamın .. ben de babayım bilirim yazık

  • taylor durden  (16.04.10 17:25:22)