Kronik Böbrek Yetmezliği için "Azodyl" Adlı İlacı Arıyorum

Arkadaşlar merhaba.

Oğlumuz Cohen'e dün kronik böbrek yetmezliği teşhisi kondu. Bir takım ilaçlar kullanmaya başlandı. Veteriner "Azodyl" adlı bir ilacı da temin etmemiz gerektiğini söyledi. Bu ilaç, sadece Amerika'da bulunuyormuş.. Herhangi bir tanıdığım olmadığı için ve Antakya'da yaşadığım için temin hususunda sıkıntı yaşayacağımı düşünüyorum.Hız ve zaman da önemli. Acaba ilacı nasıl buluruz/buldururuz? Büyük şehirlerde elinde bu ilaçtan olan birilerine örneğin, nasıl ulaşırız? Elinde bu ilaçtan olan var mı?

2 gün önce 18 yaşındaki kızımı kaybettim kanserden. onun da böbrek yetmezliği vardı. yaklaşık 12 13 yaşlarındayken teşhis konulmuştu. ben de çok azodyl aradım fakat bulamadım yurtiçinde. çünkü türkiyede satılması yasak. facebookda ben azodyl satıyorum diyen insanlar var sizi uyarmalıyım sadece umut satıp, paranızı alıyorlar.

azodyl soğuk zincirle getirilmesi gerekiyor. amerikadan getirecek kişi bu ilacı soğuk zincirle getirmesi için izin alması gerekebilir. bu ilacı getirinceye kadar epakitin destekleyici kullanabilirsiniz. 5 6 sene kullandım. böbrekleri destekleyici özel mamalarla besledim. piyasada vedavet'in böbrek destekleyicileri de mevcut. veterinerinize bu destekleyicileri sormanızı öneririm.
  • false pretension  (27.10.19 16:35:59)
Geçen senelerde kedi dostumuz için çok uğraştık. ABDden getiremedik çünkü getirmek isteyen olmadı, bulamadık ama getirmiş kişileri bulduk instagramda :.

er profile özel mesaj atarak ve onlardan satın aldık en son.

NOrmade o kadar pahalı olmasa da getirenler bayağı pahalıy satıyor.

bodrumda bir veterinerde 800 900 liraya vardı mesela.

Veterinerleri tek tek arayınca bazıları satabiliyor. Ama gerçekten soğuk zincir getidi mi, buna güvenmek zor.

Facebookta hayvansevr gruplarda da yaygınlaştırmak iyi olabilir ilanlar.

Biz, böbrek hastası kediler için alınmış ama maalswef vefat etmiş kediler için olanları bulmuştuk. Öyle şeyler denk gelebilir.

en kötü muadilleri var. muadili soğuk zincir değildi bir tanesi, bizde o da vardı ama inceleyince içindeki bakterilerin azodylden farklı olduğunu görmüştük.

azodyl o kadar da mucize etkisi olmayacak bu arada maalsef. Umarım bulursunuz ve işe yarar.
  • CursedChico  (28.10.19 21:04:56)