[]

dün hesabımdan entry girilmiş

dün akşam 9 gibi hesabımdan türk kızının kültürsüz olması başlığına "aşk olsun yaa" diye entry girilmiş :D herifin biri mesaj atınca fark ettim, şifreyi kaptırdık mı demek şimdi bu? değiştirdim şimdi, başka bişi yapmama gerek yok herhalde. weird.
 
oluyor öyle arada. 6 yıl önce başıma geldi. askerlikte ilk gecemde (yani iletişim için sadece telefon kartı ve ankesörlü telefon olan bir haldeyken) hesabımdan entry girilmişti.

uzun bir süre silmedim. sonra şifremi vs değiştirdim ve hala daha bir şey olmuş değil.
  • eeb  (25.10.19 17:37:24) 
Şifreyi kaptırmak yerine, ekşinin sisteminde oluşan bir sorun olasılığına daha sıcak bakın derim.

Yıllardır var ve ekşisözlüğün bunu çözmek şöyle dursun, farkında bile olduğunu düşünmüyorum.

Sözlükte takılırken durduk yere farklı bir hesaba giriş yapmış olarak bulabiliyorsunuz kendinizi.

Başıma gelen bir şey. Adamın mesajlarına bile girilebiliyor.

Nasıl olduğunu bilmiyorum.
  • lisw  (25.10.19 17:41:26) 
lisw'nin soz ettigi yillardir sure gelen bir problem, baskasinin mesajlarini okurken bulmustum bir seferinde kendimi.


  • the end of time  (25.10.19 17:50:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.