[]

Gelecekte insanların inanılmaz aptal olduğu film?

Selamlar. Belli belirsiz hatırladığım bir film var. Bir adam dondurulduktan sonra yıllar sonra uyanıyordu ve insanlık zaman içinde üşengeç ve tüketim çılgınlığı sebebiyle baya aptal olmuş oluyordu. Bu geçmişten kalan arkadaş aralarında süper zeki görünüyordu vs. Saçma sapan komedi filmi de olabilir emin değilim. Hatırlayıp da paylaşan olursa süper olur.
 
idiocracy


  • hasmetizm 2046  (24.10.19 17:39:30) 
birileri cok sever kehkeh


  • aydonno  (24.10.19 18:59:16) 
demolition man


  • neymis  (25.10.19 07:35:44) 
idiocracy +1

www.imdb.com

Dondurulduğu zaman diliminde sıradan bir adam olan başrol gelecekte çözülünce dünyanın en zeki insanı oluyor. Beraberinde bir de fahişe kadın donup çözülüyordu.

İnsanlığın neden bu kadar aptallaştığını filmin başında çok güzel özetleyip anlatmışlar, zeki ve akıllı insanlar kariyere odaklanıp geç evlenip geç çocuk yapıyorlar ve bu yüzden zeki genler taşınamıyor ileriye.

Aptal, sorumsuz ve tembel olan tipler de tavşan gibi ürüyor işte, doğal seleksiyon aslında.

Eğlencelik film, anlattıklarım spoiler değil.
  • John Bloor  (25.10.19 10:51:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.