[]

Daredevil hem film hem diziyi izleyenler, soru spoiler?

Daredevil hem film hem diziyi izleyenler, soru spoiler?Daredevil hem film hem diziyi izleyenler, soru spoiler?Daredevil hem film hem diziyi izleyenler, soru spoiler?Daredevil hem film hem diziyi izleyenler, soru spoiler?

Dizide su damlaları gelince daha iyi hissedebilşiyor bir nesneyi gibi bir şey hatırlamıyorum. NEsnelerin yansımasını da canlandırmıyordu zihninde, görsel şekilde. ama filmde öyle. Yani görsel bir şey canlandırınca daha iyi hissediyor.

spider man çizgi filminde de benzer bir şey vardı. GÖrüyordu ama ultraviyole ışınlı halini, yani maske altlarını filan da görebiliyordu.

Gerçekte hangisi daredevil? Kalp atış, nefes veriş, yumruk atarkenki hava temasından çıkan sesten hissedebilen mi yoksa su damlalarıyla daha iyi hissedebilen mi? Bir de filmde öldürmketen çekinmiyorken dizide kimseyi öldürmemişti hatırladığım kadarıyla.

Dİzide mesela elektra örgüte üyeydi, hand organizasyonuna karşı savaşan. Filmde öyle bir şey yoktu

 
dizide nesneleri farklı bir şekilde görebiliyordu titreşimlerden vs. böyle kırmızı bir tonda. ama yağmur olayı ilk sezondu karen ablayı ilk kurtaracağı sırada sanırım odaklanmasını zorlaştırıyordu çok fazla ses çıkaran şey var diye. bunu da bu tarz işlere yeni başladığı ve kendini daha önce bu kadar zorlamadığı gibisinden şeylere bağlanabilir.

spiderman çizgi filminde (90lardakinden bahsediyorsan) tamamen olgun işini bilen artık süper kahramanlıkta pro olmuş bir daredevil çizgisi vardı. ben affleckli filmle benzerlik içeriyor bence.
  • mr goodnick  (24.10.19 16:08:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.