[]

kedi belgeseli

youtube premiumda varmis ya "kedi" diye belgesel, istanbul'da geciyo, izleyen var mi onu? cok mu guzel? bir ay ucretsizmis zaten gecip izliyim mi?

onun disinda izleyip cok begendiginiz kedi belgeselleri var mi? bu youtubedakinden ziyade daha bilgilendirici belgesel gibi belgesel.

yaksamlar kedili kalin.

 
Sinemada izlemistim, guzel tavsiye ederim, ozellikle yurtdisinda cok beğenildi, İstanbullu birkac sokak kedisinin hikayesi anlatiliyor.


  •   (23.10.19 21:30:27) 
ben de izlemiştim, tatlıydı. bilgilendirici olmak gibi bir amacı yok ama.


  • xvyz  (23.10.19 21:36:46) 
guzel bir belgesel evet. ozellikle kedi sahibi iseniz baya hosunuza gider


  • crucio  (24.10.19 00:20:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.