Reddedilmek istiyorum

Yeter la anlayamiyorum gercekten full time press yapip deli gibi yuruyorum ortada cevaplar veriyo, romantik olup iltifat ediyorum gene ortada cevaplar salliyo gecistiriyo yedek benchinde hissediyorum. Hoslaniyorum kizdan ama, olmasinida istiyorum olmuyosada kafamdan cikarip reddedilmek istiyorum napam ne edem yardim plz nasil bi yol izliyim.

kardeş sen sıkıntılı mısın? yeter zorlamışsın uzak dur gelirse senindir gelmezse başka kapılara.

  • tabii lan manyak mısın  (23.10.19 20:39:37)
Onun yanında başka kızlara yürü. Niyeti belli olur.

  • komando kani var bende  (23.10.19 20:44:15)
Friendzona düşmüşsün hocam işin zor. S.kleme artık bırak sana yazarsa direkt hardcore moda bağla nude falan iste ciddiyim.

isteyen çaresini istemeyen bahanesini bulur. seni isteyen yolunu yordamını yaratır.
  • heidi'nin dedesi  (23.10.19 20:47:17)
reddedecek kadar sallamiyor bence.

  • hot potato  (23.10.19 20:49:32)
@tabii lan manyak mısın kesin sonuç lazım bana, hoşlanmadıysa desin istiyorum efor sarfetmiyim demiyo da

edit: hertürlü amacımı belli ettim arada bişey bırakmadım
  • hoikam  (23.10.19 21:01:25 ~ 21:02:36)
@heidi'nin dedesi nude falan isteyemem, aynı şirketin farklı ofislerinde çalışıyoruz.

  • hoikam  (23.10.19 21:04:05)
neden reddetsin ki? bedavadan romantizm ve iltifat kazanıyor. reddetse bunları terk etmiş olacak.

  • dafuq  (23.10.19 21:34:09)
madem öyle uzatma sende; senden hoşlanıyorum de olsun bitsin işte?

  • selam  (23.10.19 21:47:27)
Ahah. En sevdigim hatun turu.

Abla senden tecrubeli. Her turlu senden baska daha iyi bi alternatifi var su an.

Ya; en iyi savunma saldiridir diycen

Ya da; kendini geri cekip, onun cani isteyip de siranin sana gelmesini beklicen.
  • bir3iki7  (23.10.19 21:48:39)
@selam yüzyüze demek istiyorum. bu hafta ortam yaratıcam inş doğru zaman doğru yer yaratma çabası

  • hoikam  (23.10.19 22:01:15 ~ 22:01:48)
Turan taktiği her zaman iş görür. Yeteri kadar saldırmışsın, şimdi geri çekil ve pusuda bekle.

Gelirse kapana alırsın gelmezse yorma kendini.

Hiç bir şey demeden zart diye kes ilgi alakayı, emin ol deli olacaktır.
  • John Bloor  (24.10.19 09:17:41)
devreleri yakıyor böyle kızlar, boşver. ghosting en zevkli çözüm.

  • Jesus Christ  (24.10.19 09:39:19)
kanka bak senin kıza benzer bir kız :D

www.reddit.com
  • dafuq  (25.10.19 20:03:04)
yedektesin.

  • Apocalypse  (26.10.19 12:07:09)