[]

İstanbul ingilizce kursu

İstanbul avrupa yakasında (beşiktaş, mecidiyeköy civarları) gidip memnun kaldığınız ya da iyi olduğunu bildiğiniz bir ingilizce kursu var mı?
%30 ingilizce bir bölümden mezunum seviyem çok kötü değil 
Kursa girmektense evde kendinizi geliştirebileceğiniz kadar geliştirip, daha sonra özel ders almak daha doğru gibi. Kursların geneli verimsiz geçiyor.


  • Evinizinkedisi  (23.10.19 19:34:18) 
en son 2003 yılında ingilizce dersi görmüş birisi olarak Mecidiyeköy Dilko kursuna yazıldım. Pre Int'den başladım Intermediate sonunda (takriben 6 ay süresi sonucunda) ielts sınavından overall 6 aldım. Birikiminiz var ise siz daha kolay becerirsiniz. Bir Türk bir de yabancı hoca derse geliyor. Yabancı hocalar farklılık gösteriyor. İranlı hocalar falan var ama neredeyse bir native gibi kapasiteye sahipler. Bbc Speak Out yayınını kullanıyorlar ama ek ders aktivite derslerini kaçırmazsanız bence 6 ayda çok iyi kademelere gelebilirsiniz.


  • maschinengewehr  (23.10.19 20:17:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.