Mutfağa ek dolap ve raf yaptırma - Kadıköy

Merhabalar,

Mutfağımızda kombi altına denk gelen kısma üste mikrodalgayı koymak, alt iki rafa da diğer mutfak aletlerini yahut bakliyatları vs. koymak için bir dolap yaptırmak ve mutfak dolaplarında bardak konan bölümlerin (2 dolaba yani) arasına birer tane daha raf taktırmak istiyoruz.

Bu iki iş için bir usta arayışındayız. Kozyatağı civarında olan yahut Kozyatağı'na gelebilecek usta tanıdığı olan var mı?

Bir de sizce bu işler için ne kadardan fazla vermemek gerekir? Çok bilgili olmadığımız için yanlış paralar vermek istemeyiz.

Teşekkürler.

Armut.com'dan fiyat alabilirisniz farklı kişilerden

  • kitik  (23.10.19 14:39:58)
@kitik: ilan verdik armuta, ama duyurudan da bilgilenelim dedik bir yandan. teşekkürler. :)

  • okuyamıyom ben ya  (23.10.19 14:41:25)
Armut.com dan ev taşınması için ilan verdim,anadili türkçe olmayan bi sürü insan aradı,anlaşamadık.Öğrendiğim kadarıyla orayı da “aracılar” zaptetmiş.200₺ fazla verip kurumsal bi yerle anlaştım,sorunsuz taşındım.
Size usta tavsiyesi veremicem ama kesinlikle iş tamamen istediğiniz gibi bitmeden ödeme yapmayın ustaya.

  • arenas  (23.10.19 17:46:42)