[]

Aöf kayıttan kaç gün sonra akbil alınabilir?

Soru başlıkta.
 
aynı gün bile alabilirsin


  • hadsafhada  (23.10.19 14:05:32) 
e-devletten öğrenci olduğunu görüyorsan alabilirsin. dün yenibosna'daki istanbulkart merkezinden almak istedim ama gittiğim de 50 kişi vardı sıra bekleyen. bilgin olsun.


  • kafa koparan manyak  (23.10.19 14:29:13) 
İkinci dönem kayıt yenilemesem seneye aralık ayına kadar vize devam eder mi?


  • insomniac  (23.10.19 14:44:16) 
Öğrenci belgesi dışında bir şey istiyorlar mi?


  • potsdamer  (23.10.19 15:07:12) 
fotoğraf istemişlerdi benden. aynı gün çıkarttım.


  • neda22  (23.10.19 15:54:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.