[]

F/p ürünü Wi- fi Sinyal Güçlendirici

Merhaba arkadaşlar,

Türk Telekom' un verdiği rezalet ötesi modemden dolayı bilgisayarın başındayken sövmeden duramıyorum. Sürekli kopuyor, 16 mbit hızında internet kullanıyorum ama modemin yanına gitmediğim sürece çoğunlukla 6- 7 mbit hız alabiliyorum. Bu yüzden sinyal güçlendirici almak istiyorum.

Bildiğiniz f/p oranı yüksek, 100- 120 TL arası bildiğiniz iyi bir güçlendirici var mıdır? Bi kaç tanesine baktım ama emin olamadım? Bir de N11' i saymazsak yakında indirim gelecek mecra var mıdır? Vatan ve Teknosa' da sanki daha güzel indirimler oluyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.

 
www.hepsiburada.com

şunu önermişler genelde. ben de denemeyi düşünüyorum.

bi de pro'su var.
www.hepsiburada.com
  • ayin yazari  (22.10.19 18:33:42) 
Xiaominin pro olani var bizde. Harika degil ama fiyat performans icin gayet iyi.


  • hindistan cevizi  (22.10.19 18:35:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.