miyavlamayı seven kedi

Merhaba,
Hafta sonu bir minik evlat edindik. Çok sevimli, minnoş bişey. Zaten uzun zamandır istiyorduk.
Her şeyini de aldık hem de bayağı kaliteli aldık ocağımıza incir ağacı dikti minnoş :))
Neyse mesele o değil. Bu pisi miyavlamayı bayağı seviyor (45 günlük falan bişey), koltuktan inemedim miiiv, odada yoksunuz miiiv, benimle 15 saniye ilgilenmediniz miiiv, niye bütün gün evde değilsiniz miiv, resmen bu moddayız. sabahları da eşim benden yarım saat erken kalkıyor, o zaman bi başlıyo miiv, asla susmuyor. yanıma falan alıyorum, mamasına götürüyorum, kumuna götürüyorum, yok. miiv miiv. korkuyor mu? başka bir derdi mi var yoksa daha bize alışmadığı için mi böyle, bi de minikler dertlerini böyle mi anlatıyor? annemlerin evinde de 5 yaşında bir kedi var, o hiç böyle yapmamıştı onu da 1 aylıkken bulmuştuk.
sevimlilik içeren fotoğrafları ektedir.

bu arada kendisinin bi instagram hesabı da var: @obirpisi

her miyavladıkça ilgilenirseniz ona alışır bence.

  • sutlu nescafe  (22.10.19 12:40:01)
Ya dünyalar tatlısı bir kedi umarım güzelce büyür :) her mivayladığında ilgilenmeyin bence çocuklarda olduğu gibi.

  • ckgoneforawhile  (22.10.19 13:14:03)
Ehehe bizim kedi gibi olursa miyavlayarak her derdini anlatır büyüyünce. Bizimkinin açım, oyun istiyorum, dışarıda kuş gördüm, ellemeyin uyuyorum, "yaş mama mı lan o?!" gibi farklı sesleri var.

Ama minikler dertlerini öyle anlatıyor evet. Hava serin mi? Kucağınızdayken susuyor mu? Sıcak su torbasını ya da sıcak su dolu pet şişeyi bir havluya sarıp sıcak sıcak oturacağı bir yer yapmayı mı deneseniz acaba
  • kobuzchu kiz  (22.10.19 13:25:16)
@kobuzchu kız, galiba bu da öyle olacak. mamayı beğendi galiba çünkü dün mama yerken şarkı söylüyodu :D
ya benim derdim sürekli miyavlaması yoksa rahatsız değilim hatta hoşuma gidiyor ama derdini de anlamıyorum.
ev soğuk değil, üşümüyor da hatta ya üşüyorsa diye üstünü örtüyorum uyurken falan ama akşam bi sıcak su torbası deneyeyim bakalım belki anne sıcaklığı istiyordur. sonuçta annesinden ve kardeşlerinden ayrıldı.
  • matilda  (22.10.19 13:38:00)