[]

Bir türlü geçmeyen aft

Alt dudağımın iç tarafında neredeyse 1 aydır geçmeyen aft lar var. Hastaneye gitmek istemiyorum ama geçecek gibi de durmuyor. Ne yapayım var mı bildiğiniz Bi çözüm?
 
Bu kadar uzun süre duran aft için kan tahlili yaptırmanız gerekebilir. Doktor zaten aft ilacı veriyor. Benim çok stresli olduğum dönemde 20 tane aft çıkmıştı konuşamıyordum bile. Jel formunda bir ilaç vermişti ve kan tahlili istemişti doktor. Eczaneye danışabilirsiniz ilaç için.


  • jazzabel  (21.10.19 16:07:36) 
bence de bir kan tahlili yaptırın. vücut bir şeye tepki veriyor.


  • anx  (21.10.19 16:10:12) 
Mutlaka denemişsinizdir ama bir ihtimal denemediyseniz diye yazayım: Kenacort bu konuda çok iyi bir ilaç, ben hep onu kullandım birkaç güne geçti her seferinde.


  • yanginmerdiveni  (21.10.19 16:10:42) 
oralmedic adında bir ilaç var. eczanede bulabilirseniz bakın. bulamazsanız bende birkaç kutu fazladan var. size de temin edebilirim. (ilaç satışı yasak biliyorum)


  • eeb  (21.10.19 16:10:47) 
doktora gitmek istemiyorsan eczaneden aft ilacı alabilirsin.


  • ayin yazari  (21.10.19 16:23:42) 
@yanginmerdiveni dediğin ilacı daha önce denedim evde de var ama kullanmak nedense hiç aklıma gelmedi. Teşekkür ederiö


  • valarmurgulis  (21.10.19 16:25:40) 
1 ay çok uzun bir süre. Ben aft zannettiğim şey için geçen yıl hastaneye başvurduğumda iki ayrı kitle çıkardılar dilimden. İhmale gelmez.


  • auroraaurora  (21.10.19 16:48:15) 
Gectigimiz persembe de bende cikti.

Kenocart var onu kullandim. 3 gun surmedi.

Genelde vitaminsizliktenmis. Vitamin hapi verdi.

Not eczaneye gittim doktora degil ve tibbi birine danismadan buraya yazilanlarla hareket etmemelisiniz. Cunku her tedavi kisiye ozeldir.
  • baldan kaymak  (21.10.19 17:21:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.