[]

kindle kılıf önerisi

Merhaba

Kindle paperwhite 4 için kılıf önerisi olan var mı? Bir de bu meretler neden bu kadar pahalı. Aliexpresten alırsam vergi mi ödemem gerek yeni çıkan kanunla.

sorular bu kadar teşekkürler :)

 
Aliexpress'ten aldım ben gayet güzel bir sıkıntısı yok. evet vergi ödenecek 10-15 lira civarı bir ödeme çıkar, kapıda teslim anında PTT görevlisine nakit olarak ödenir.


  • nabrukk  (21.10.19 15:39:21) 
kindle satin alirken direkt kilifli alsaydiniz keske.

kindle fire icin aliexpressten almistim ben gayet güzel. normal kindle icin direkt amazondan aldim.
  • duygusuzromantik  (21.10.19 15:47:23) 
n11 den aldım ben 11.11'de kesin kampanyası olur o zaman al


  • neo  (21.10.19 20:25:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.