[]

Gunaydinn, kedimiz hamiş

Yakinda yavrulari olacak. Karni baya sisti.
Bu konu ile ilgili 2 sorum olacak.
Ilk olarak gebelik suresince nasil beslenmeli? Ozel olarak dikkat etmemiz gereken bir sey var mi?
Ikinci olarak da dogum sirasi ve sonrasinda nelere dikkat edelim? Ya da genel olarak tavsiyeleriniz var mi? Bu sureci daha once hic yasamadik:)

 
yavrulara ve kendine yetmesi için yavru kedi mamasına geçebilirsiniz. Daha besleyici bir mama. Onun dışında suyunu taze tutmaya çalışın. Doğum yaptıktan sonra da annenin kolay ulaşabileceği yerlerde tutun bunları. yavrulara dokunmayın sözlerine çok kulak asmayın. ev kedileri sahibinin yanında olmasını ve yardım etmesini tercih ediyor. Normalde doğum başlayınca kuytu bir yere gidip saklanırken iki kedimde bizim peşimizden dolanıyordu. O hallerinden ve suyunun gelmesinden doğumun başladığını anlayıp uygun bir yere aldık ve başından ayrıldığımda miyavlayıp başına gittiğimde sakince sancılarını çekiyordu. Biri doğum yapamadı ve sezeryan oldu. çok el değdi yani temizliği vs için, diğeri ise doğumdan itibaren elimiz değmesine rağmen yavrularına gayet güzel baktılar. Anneyi güzelce beslerseniz o yavrularına güzel güzel bakar.


  • i am a legal alien  (21.10.19 11:41:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.