[]

Hangi bitki besini??

Selam,

Evdeki çiçekli, çiçeksiz, geniş yapraklı, iğne yapraklı,kaktüs vs her türlü bitki için aynı ya da ayrı ayrı kullanabileceğim gübre, destek besini vs öneriniz var mı?

Kendi kullanıp memnun kaldıklarınız önemli. Compo marka kullanıyorum da işe yaramıyor istediğim verimde değiller. Çiçekçilerdeki gibi canlı olmuyor bazıları.

Teşekkür

 
N-P-K (Azor Fosfor Potasyum) 15-15-15 veya 20-20-20 denilen toz gübreler var, onlardan küçük bir poşet alın suyla kendi karışımınızı hazırlayın 10 gün arayla verin. suya ne kadar katacağınızı aldığınız yerden öğrenebilirsiniz.


  • engelbert humperdinck  (21.10.19 01:38:12) 
vilmorin markası kalitelidir, şurada gördüğünden daha fazla çeşidi olmasl lazım

www.tekzen.com.tr

nerede satılır bilmiyorum ama bulursan alabilirsin.
  • hem şişko hem deli  (21.10.19 08:09:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.