ekrem coşkun dönere çevredeki dönercilerin tepkisi

yaşadığınız yerde ekrem coşkun donercisi acildiysa, cevredeki donercilerin tepkisi nasıl oldu?

indirim veya kampanya yaptilar mi?
müşterilerinde azalma var mi?

ya tekirdağ'da tavuk dönerciler 6tl'ye 4-5 parca tavuk geri kalan patates yesillik satıyorlar,
ekrem çoşkun iyidir demiyorum ama bu rekabet işleri hep kalite arttırmaya yönelik işler o sebeple güzel gelişmeler.

  • dedim dedim de kime dedim  (20.10.19 18:33:51)
Fiyatları düşürdüler ama tavukçular hala pahalı bence. Konyadaki ekrem coşkun kendi ekmeğini de yapıyor artık yeni çıkmış ekmekle birlikte güzel gidiyor. 60 gram 6 lira. iskender 12 lira. Çok memnunum kampüste 7 liraya tavuk iteleme peşindeler. Poğaça simit olmuş 2 lira zaten. Çöldeki vaha gibiler :D

  • bahoho  (20.10.19 18:36:28)
eko coşkun fiyasko. denemek için gidip yedim bu tarz yerlerden uzak durun arkadaşlar.

etin yarısı sinir,karkas diğer yarısı yağ. ama yaptığı işe saygı duyuyorum yine de.
  • soru icin geldim  (20.10.19 18:37:05)
Ekrem coşkun çok iyi diyemem ama fiyatına göre evet iyi. Sinir 1 2 kere denk geldi ama yirmi kez rahat yedim. Yağ oranı biraz fazla ama dünya döner daha iyi diye duydum o konuda da. Ben başka yerden et döner yemez oldum zaten pahalı satıyorlar.tavuk döner de 1 2 yerden yerim onlarda belli başlı. Donerciler Anadolu da yaşadığım şehirde ekrem coşkun açılınca fiyat düşürdü ama onla rekabet edemiyor gördüğüm kadarıyla. Bide tavuk ucuz verilince iyice şüphe oluyor millette.

  • Topalordek  (20.10.19 20:09:39)
Büfe tipi dönercileri etkiledi ama kaliteli dönercileri etkilemedi.

  • eymed  (20.10.19 21:56:39)