Euro yatırma ve altın ?

Selam romalılar,

Elimde 4 adet 500 euro luk banknot var. Döviz yatırılabilen bi atm almadı bunları. Geçenlerde de bankanın biri almamıştı bankadan yaırmak istediğimde.

Şimdi ben bunları ne şekilde hesabıma geçirebilirim ? En az kayıpla

Bir ikinci sorum, annemde 100 e yakın tam altın var, bunu yatırmak istiyor bir yere yastık altında tutmaktansa. Bunu ne şekilde yatırırız. Banka direk alıyor mu mesela ?

Bankaların altın günleri var, onları takip edin alırlar. Aynı gün euro'yu da götürün hallederler.

  • malheiros  (20.10.19 11:31:05)
döviz bürosundan bozdurmayı dene euroları. atmden almıyor dersin. 100 lük banknot yapabilirler.

  • mr.goodcat  (20.10.19 11:31:06)
Bankaların altın günleri var onları takip edin götürüp altın hesabına yatirin bundan sonra da birikimi olursa anneniz direkt götürüp TL olarak verir altın hesabına gram olarak yatar.

Birde lütfen en yakınına dahi altınım var demesin, kardeşi anne babası dahil. Neler görüp duyuyoruz.

Sizin ki için de ben bankaya döviz hesabı açtırıp öyle yatirmistim. Ziraat banka. Birde öyle deneyin.
  • kirmizipilotkalem  (20.10.19 13:47:41)