[]

Kadınlar ve hekimler bi bakar mısınız?

Selam,

Hem adet düzenleme hem de doğum kontrolü sağlama amacıyla, "yıl olmuş 2020" algısıyla (yani son zamanlarda diyerek) ria'yı mı önerirsiniz doğum kontrol haplarını mı? Neden?

Bir de hormonlu ria taktırma fiyatı bilgisi alan varsa paylaşırsa sevinirim.

 
yaşınıza, isteklerinize ve uyumunuza bağlı olarak değişir.

ria daha önce gebe kalmamış birine pek önerilen bir yöntem değil. ama genel avantajı tak ve unut dediğimiz, tek seferlik bir uygulama ile işlemin sonlanmasıdır. çocuğu olan, her gün hap içemem ben diyen, gebe kalmak istediğimde de ria'yı çıkarayım hemen gebe kalayım diyen biri için ria son derece uygun.

doğum kontrol hapı birçok yönden daha faydalı. adeti düzenler, cildi güzelleştirir (östrojen içerikli olanlar), akneleri giderir, kendini daha iyi hissettirir vs. ama dezavantajı her gün içmek zorunda olmak. bununla bir sorununuz yoksa, özellikle daha önce gebe kalmadıysanız net bir şekilde doğum kontrol hapları, ria'ya üstündür.

kadın değil ama hekimim. geçmiş olsun.
  • cervuetta  (20.10.19 06:43:55) 
kadın doğumcuların güncel olarak en çok önerdiği ria. daha önce gebe kalmamış kadınlara onerilmeme durumu eskilerde kaldı.

doğum kontrol haplarının birçok yanetkisi ve kullanırken dikkat edilmesi gereken tarafları var. ben olsam ria'yi tercih ederdim.
  • yuvarlanantencereninkapagi  (20.10.19 23:50:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.