[]

neden çatlak profesörün imdb puanı çok düşük

evet gece gece derdime sövebilirsiniz ama dikkatimi çekti. çocukluğumuzun efsane filmine imdb'de 5.6 vermişler. www.imdb.com

hüzünlüyüm sözlük.


 
5,6 ise (simdi baktim cidden 5,6) bence cok bile vermisler. 4 puanin fazlasi verilmez.


  • duygusuzromantik  (20.10.19 03:11:03) 
Hüzün iyidir de bunun için değil. Sana bir gerçeği açıklamak isterim film gerçekten kötü. Çocukluk işte.


  • kafadanbacakli  (20.10.19 08:59:31) 
Ben daha bikac ay once sikintidan izlemeye kalktim. Benimde cocukluk anilarimda harika diye kalmis. Ne kadar izledigimi hatirlamiyorum da baya kisa surede kapadim.
Film kotu, cocukluk iste :)) +1

  • Flipsflops  (20.10.19 15:32:32) 
Çünkü film gerçekten kötü.


  • halitkin  (20.10.19 20:05:47) 
peki ya şunun 3,7 alması:/

www.imdb.com
  • faik abi  (20.10.19 23:16:45) 
boşuna çocuk demiyorlar işte. duyuruyu görünce aklıma geldi dr. doolittle'a bakıyım dedim, aynı durum.
www.imdb.com

  • Bruce  (20.10.19 23:26:08) 
Bunun dublajla da alakası var. Çocukken neredeyse hepsini dublajlı izledik ve dublajlı versiyonlarının temposu çok daha iyiydi.


  • podrostok  (21.10.19 00:33:11) 
Sanırım asıl olay IMDB verilerinin toplanmasına başlama tarihi ile ilgili, filmler çok eski ve izlendiği zamanlarda beğenenlerin imbd'ye girip oy verme ihtimali çok düşük.


  • John Bloor  (21.10.19 09:44:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.