Symbol/301/Elysee/Linea

63 bin TL bütçem var. Piyasaya biraz baktım. Elimdeki paraya anca bu araçların dolu paketlerini alabiliyorum. Aranızda daha önce bu araçları kullanan varsa sizce hangisini almak daha mantıklı? Başka marka/model önerileriniz varsa onları da yazabilirsiniz.

her türlü sembol. ya da kıstırırsan temiz alfa 159... ama çok uyanık olman lazım. değilsen sembol al geç.

  • alperz  (19.10.19 21:08:50)
Sembol al. 2. elde rahat satarsın.

  • komando kani var bende  (19.10.19 21:11:33)
1 hafta symbol kullandım mecburiyetten. Kesinlikle tavsiye etmiyorum boş ama düzgün araç alın. Bunların dolusunda ne olabilir ki? Yalıtım kötü süspansiyon kötü malzeme kötü. Fiesta bile bin basar gerçekten.

  • bahoho  (19.10.19 21:28:25)
301 yada elysee. En temiz hangisini buluyosan. Kafan rahat olsun

Lineanin 1.3 dizelleri bi tik fazla yakiyo o reno motorlarindan.

Alternatif dacia da bakabilirsin. Motor ayni nasil olsa.
  • bir3iki7  (19.10.19 21:37:46)
Tabiki symbol unutma en güzel araç, az yakan ve kolay elden çıkarılan araçtır.

  • paramolacak  (19.10.19 21:50:09)
symbol elysee ve linea kullanmis biri olarak elysee diyorum.

symbol ve lineada kendimi dort teker takilmis metal plakada gidiyor gibi hissettim.
  • tabudeviren  (19.10.19 22:52:46)
Symbol içi bana dar geldi.
Lineda içine oturunca gereksiz uzun gibi duruyor.
301 elysee aynı ama 301 de hız sabitleyici standart galiba. 301 de dizel gürültüsü biraz fazla gibi bide içindeki plastik güneş altında leş gibi kokutuyor arabayı.
Yakit olarak reno ve 301 iyi
Genişlik hacim olarak 301 iyi
Parça Maliyet için symbol linea iyi.
Pejo ve Citroen de uyuz olduğum elektronik arıza sık veriyor ilerleyen yaşlarda.
Şimdiden hayırlı olsun.
  • Topalordek  (19.10.19 23:41:20)
cirtoen elysee alma.

  • kanlakarisikyagmur  (20.10.19 01:52:47)
uzun dönem kullanmam dersen 301.

uzun dönem kullanırım dersen linea.

acil nakit ihtiyacı olur da satarım dersen symbol.

en performanslısı 301.

en performanssızı linea. (dizelleri arasında 1.3 olanı)

en az teneke gibi olanı linea.

bildiklerim bunlar.

not: egeaspor
  • yukselen gunes evi  (20.10.19 02:01:54)