Erkek icin kisisel bakim urunleri

Onerdiginiz marka ve urun olarak; dus jeli, parfum, deodorant, dis macunu vs. akliniza ne gelirse yollayin ustume.

Bu duyuruları da anlamıyorum ben. Bir markete girip en pahalılarını alabilirsin, iyi olacağının garantisini veriyorum. Migros, watsons, eve, gratis'in herhangi biri olabilir.

  • diffarentiationation  (19.10.19 20:59:26)
@diffarentiationation,

ben de senin gibi cevabi olmayip, her eyleme bir elestiri getiren gereksizleri anlamiyorum. Watsons ve gratis'ten mi alayim? Hadi ya, aydinlandim sagolasin.

Spesifik olarak insanlarin tavsiyesini sormusum, cok mu zor anlamak.
  • vogojin  (19.10.19 21:13:59)
Rossman'ın Isana markalı ürünleri F/P açısından baya iyi.

  • synthetic a priori  (19.10.19 21:29:37)
param almaya yetmese de kiehls markasinin kaliteli oldugunu biliyorum. erkek icin yuz temizleyiciler, krem(nemlendirici) ve haftalik yuzunuze uygulayacaginiz maskeler var. gunes kremini soylememe gerek yok.

daha uygun fiyatli olarak, nivea men yuz temizleyicileri, kremleri var. tavsiye ederim.
  • Leonardo~Da~Vinci  (19.10.19 21:32:19)
Eyüp Sabri Tuncer in çoğu ürünü iyidir.
Deodorant yerine karbonat kullan ter kokmazsin. Diş macunu sensodyne iyi gibi. Nivea ürünleri de iyi krem temizleme vs.

  • Topalordek  (19.10.19 22:10:34)
Deodorant Nivea
Saca hacım ve canlilik vermek icin loreal mucizevi yag.
Dus jeli Nivea'nin siyah siseli var bor tsne, cok guzel kokuyor.
  • stavro  (19.10.19 22:19:48)
Cilt bakımı: Bunda kadın-erkek diye ayırmaya gerek yok. Bioderma, La Roche Posay, Avene gibi orta segment eczane ürünlerinden cildinize uygun olanları (yağlı, kuru, karma, gözenekli, kırışıklık karşıtı vs.) alabilirsiniz. Eczane yerine internetten alırsanız çok daha ucuza gelir.

Saç bakımı: Saç dökülmesine bir çözüm bulunduğuna inanmadığımdan es geçiyorum. Ogx mor şampuan saçı kabarık gösterir, dökmez de. Erkek parfümü kokuyor diye dandik erkek ürünleri almayın saça.

Deodorant, duş jeli, sabun, tıraş ürünleri: www.loccitane.com.tr

Ayrıca Isana +1, Kiehls Men +1
  • jacque  (19.10.19 22:33:33)