[]

uyumanın bir yolunu bulmam lazım(uyku sorunu)

selamlar arkadaşlar. vardiyalı nöbetli çalışıyorum. iş yerinde uyumam gerekiyor. Gece saat 12’de uyuyup sabah 4’te uyanmam lazım. fakat yatakhanede 9-10 kişi uyuyor çok fazla girip çıkan,horlayan oluyor. uyumak güçleşiyor.birde geç yatmaya alıştım ama uyuyamazsam tüm nöbet ölü gibi geziyorum zorlanıyorum.

uykuya dalmayı kolaylaştıracak öneriniz var mı?


 
kulak tıkacı, uyku bandı, pasiflora şurup


  • 9kuyruklukedi  (19.10.19 18:54:48) 
kulaklik takin. zaten biri uyandirir nöbet baslayinca.

kolaylastiracak bir sey bilemiyorum, kafami yastiga koyar koymaz uyuyabiliyorum ben.
  • duygusuzromantik  (19.10.19 18:55:59) 
yogurt+sicak.


  • turbo sadık  (19.10.19 20:55:50) 
papatya + melisa çayı karıştır


  • heidi'nin dedesi  (19.10.19 21:00:51) 
Yatmadan saatler öncesinden yemeyi kesin


  • karabasun  (19.10.19 22:46:31) 
Askerde 40 kisilik kogusta misil misil uyutan duzenegim;

Bir kulaga, kulakici kulaklik
Diger kulaga otiflex silikon tikac(hic ses almiyor disardan)
Kulakliga da podcast acip 1 saat zamanlayici kurup dinleye dinleye uyumak
Her iki kulaga tikac takinca insan kendi nefesini kalp atisini duymaktan yine uyuyamiyor. Birine kulaklik o yuzden.
  • lynda.com  (20.10.19 10:51:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.