Hangi kampanyayı seçerdiniz

Yeni bir websiteniz olsa

1) sitede alışveriş deneyimi yapan ufak da olsa alışveriş yapıp sonra sitenin eksiklerini geri bildiren kişiye çekilişle 10ar bin lira ya da ( daha büyük meblağ

2) sitede alışveriş yapıp geri bildirimde bulunan herkese daha sonra 200 liralık alışverişte kullanmak üzere 20 lira hediye çeki

3) bu seçeneği siz belirleyin lütfen

Amaç hem geri bildirim almak hem reklam hem site trafiği oluşturmak

4) ilk alışverişte 200 liralık alışverişe 20 lira
Ya da 100 liralık alışverişe 10 lira indirim

  • seyyar satıcı  (18.10.19 18:41:18)
düzenli kullanacağım bir siteyse 2.si, çok nadir kullanacağım bir siteyse ilkini seçerdim.

3. seçenek direkt 5-10 lira altlimitsiz çek veya hediye vermek. Şöyle ki: Kendimizi geliştirmemize yardımcı olun kargonuza x ürünü de hediye olarak ekleyelim
  • 06017  (18.10.19 19:48:48 ~ 22:01:22)
Birinci secenekle kimse ugrasmaz,oyle bir para vermeyeceginizi dusunurler muhtemelen sizde vermezsiniz,samimi degil.

degisen oranlarda hediye cekleri ve urunun yanina hediye secenegi daha cok is goruyor.bizden cikan kargolara 5-10 lira degerinde hediyeler ekleniyor.geri donusler cok olumlu.tekrar alisverise geliyorlar.
  • duptıs  (18.10.19 22:31:31)