[]

acil çeviri

I don't provide condition that 2+ years of relevant industry experience working in system design but I can learn what i must in a short.


demek istediğim.

2 yıl ilgili endüstri tecrube bla blası şartınızı sağlamıyorum fakat öğrenmem gerekeni kısa zamanda ögrenebilirim.

 
I can not meet your requireiment of +2 years experience in relevant industry but I believe I can do my best to have sufficient experience in a short time.


  • orijinal nick bulamadim  (18.10.19 17:16:57) 
I do not meet 2+ years industry experience requirements listed in your posting however I am confident that I will be able to learn the required knowledge in the shortest time possible.


  • monicapp  (18.10.19 17:33:35) 
@orijinal link bulamadım cannot birleşik yazılır, ayrı yazılmaz


  • lampetia  (19.10.19 00:26:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.