[]

Genel cerrahide test

Ömrümde ilk kez kan testi filan yaptırmaya niyetlendim, aslında pek bir şeyim yok ama doktora ne demeliyim de birtakım testleri yazsın? Mesela on yıldır et yemedim, bunu açıkça söyliyim mi değerlere baktırmak için? Keyfi değil de gerekli olması gerekiyormuş sanırım sigortanın karşılaması için, ne desem ne testi yaparlar?
 
Bu testler icin dahiliye bolumune gideceksiniz, genel cerrah degil. Uzun zamandir hic test yaptirmadiginizi belirtin, gerekli testleri yazar doktor


  • oscar  (18.10.19 09:30:41) 
aç karna git


  • bir soru sorcam  (18.10.19 10:22:52) 
dahiliyeye diil, sağlık ocağına gitseniz de olur boşu boşuna hastanede uğraşmayın.

test sonuçlarınızda bir şey çıkarsa o zaman gidersiniz. sağlık ocakları da kan alıyor.
  • benaslinda  (18.10.19 10:44:43) 
ekleme yapayım, bütün sağlık ocakları aynı mı bilmiyorum ama muhtemelen aynıdır; sabah erken saatte aç karnına sağlık ocağına gidin gidecekseniz lakin öğleden sonra falan kan almıyorlar. bizim buradaki sağlık ocağı saat 10'a kadar kan alıyor sonra toplanan numuneleri lab'a gönderiyorlar. muhtemelen çalışma şekilleri aynıdır aklınızda bulunsun.


  • solitude ov the lonliest star  (18.10.19 15:57:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.