Sabah kalktınız perdeyi açtınız ve fantastik bir şey gördünüz? Nedir o?

- Sokağınızda iki tane dev dolaşıyor?
- independence day filmindeki gibi uzay gemileri gökyüzünde?

uçmak serbest...

perdeyi actim kendimi 1910 yilinda buldum. cami actim at boku kokusu geliyor.

millet sokaga pisliklerini döküyor.

evde allahtan su tesisati var. elektrik yok.

sokakta at tramvaylari var, tak tak ses yapiyorlar.
  • duygusuzromantik  (18.10.19 00:04:00 ~ 00:05:57)
penceremin gördüğü duvarda tembel hayvan dolaşıyor.

  • diffarentiationation  (18.10.19 00:18:55)
Dinozorlar yürüyor

Ejderha uçuyor

Dev yarasalar (aslında bunlar var internette bir sürü resim vs var da olduğum yerde yok)

Gökyüzü kıpkırkızı, şimşekler çakıyor
  • senolll  (18.10.19 01:25:50)
Karşımdaki arazi deniz olmuş. Kalp krizi geçirecek gibi oluyorum ama o kadar güzel ve pırıl pırıl ki sakinleşip manzarayı izlemeye başlıyorum.

  • megalomaniac  (18.10.19 01:31:35)
reptiliandır o.

  • lionel andres  (18.10.19 03:29:21)
yollar binalar yemyeşil sarmaşıklarla kaplı. hafif bir yağmur yağıyor. tüm arabalar kaybolmuş. sokakta kimse yok ama sarmaşıkların arasında hareket eden bir şeyler var. ne onlar ya?

  • evde liyakat kalmamis  (18.10.19 09:00:31)
Soruya cevap değil ama tam da bu konuda yazılmış bir roman var: "An Absolutely Remarkable Thing - Hank Green"

  • sopiro  (18.10.19 09:50:45)
Albus Dumbledore dirilmis, Severus Snape'le beraber penceremin onunde bana bakiyorlar.
Marty Mcfly 1985 yilindan gelmis, kapimda DeLorean'la duruyor.

  • interview with the vampire  (18.10.19 13:10:09)
Hava gece gibi karanlik ama hiç görmedigim güzellikte bir gokyuzu tonu ve binlerce parlak yıldız var.

  • another day in paradise  (18.10.19 14:44:32)
Gorecegim en fantastik sey yanarak dusen ucak olur.
Doğaüstü seylere cok uzagim ben.

  • stavro  (18.10.19 19:33:34)
her yer pembe pembe karla kaplı!
belki oralardan da bir unicorn geçer.

bu aralar çok fazla pembeli morlu yapay çiçekle haşır neşir oldum, onun etkisi olabilir.
  • blatta hiberna  (18.10.19 20:00:33 ~ 20:01:01)