cep telefonu

Arkadaşlar telefon almak istiyorum kararsız kaldım sizce hangisi ve neden?

www.hepsiburada.com

iphone u geç bi artık. 7000 küsür verip 11 veya xr falan almayacaksan kapandı iphone dervi. berbat ve çağdışı telefonlar 8 ve öncesi nesil.

bu fiyatlara mi 9t öneririm. note 8 pro da iyidir ama çok yeni. muhtemelen şimdi alırsan ilerde düşer fiyatı biraz kötü hissedebilirsin.
  • papuayenigine02561  (17.10.19 20:55:35)
6s dediğin makine 5 yaşında. Onu direkt eleyin. Ben de oyumu mi9t'den yana kullanıyorum fakat ana kamera performansi olarak note8pro yeni bir sensör kullanıyor o sebeple daha güncel.

  • karacigerim vur kadehlere  (17.10.19 21:28:01)
1’i al.

İphone kullanıcısıyım ama 6s'e bakmadım bile. 1 iyi. 2nin rami zamanla üzer

One Plus 7 de alabilirsin
  • Delay Fuze  (18.10.19 19:09:38)