Trump'ın kafa gidik mi?

The Apprentice'den falan izleyip takip eden var mı?
Deli ayağına mı yatıyor, olayı ne?

* amerika gibi yerde başarılı olmuş bir işadamı değil mi bu?

böyle düşünmenize sebep olan şey nedir gerçekten anlamıyorum.
benim takip ettiğim kadarıyla oldukça zeki.
üslubu size farklı geliyor diye neden deli olsun.
  • dafuq  (17.10.19 13:08:02)
dengesiz saçma sapan konuşuyor, bazen de davranıyor.
bizi rezil etti kendi de rezil oldu.

  • prizmatik  (17.10.19 13:32:55)
adam deli değil. zekidir ya da salaktır diyemem. ancak patavatsız derim. çok rahat bir şekilde patavatsız olarak tanımlarım yani bu adamı.

  • draconas  (17.10.19 15:52:22)
Adamın özgüveni inanılmaz yüksek, dünyayla dalga geçiyor. Aptal bir adam değil bence. Herkesi müthiş manipüle ediyor. İçeri dışarı çok farklı oynuyor. Sonuçta hep kendi istediği oluyor gibi lanse ediyor. İlginç bir karakter yani.

  • roket adam  (17.10.19 22:11:43)
kendini bir şey sanan görgüsüz zengin. türkiye'de de çok var bunlardan

  • anais  (17.10.19 22:34:24)
Şu kitabı okumuştum www.goodreads.com Duygu durumu aşırı değişken, manipüle etmesi çok kolay ve takdir edilme takıntısı var (kitaptan hatırladığım kadarıyla)

Ama kabul etmek gerekir ki adam çok komik. Kürtaj karşıtı insanların karşısına çıkıp şunu demesine hala gülüyorum :D youtu.be
  • bruce mclaren  (17.10.19 22:39:11)