Sağ koltukaltı bölgesinin, sol tarafa göre daha şiş olması

dün duş alırken fark ettim. elimi her iki tarafta da gezdirdiğim zaman, sağ koltukaltı bölgemin sola göre bariz daha bir şiş halde olduğunu hissedebiliyorum. ve bu his, oradaki geniş sayılabilecek bir alanı kapsıyor.

hep bu şekilde mi olduğunun, yoksa sonradan gelişen bir durum mu olduğunun ayrımını yapamıyorum şu an. çünkü daha önce özel olarak odaklandığım bir hadise değildi, denk geldi.

iki koltukaltı bölgesi arasında yapısal olarak böyle bir farklılık olabilir mi? yoksa sağ tarafta tehlike arz eden bir büyüme ihtimali de mi olabilir?

fikri, deneyimi olanlar paylaşabilirse sevinirim.

yag bezesi olma ihtimali yuksek. bence gecikmeden bir doktora gorunun.

  • 1286  (17.10.19 11:25:59)
yağ bezesi olabilir, lenf bezlerinde bi sıkıntı olabilir. bi doktora görünmelisin.

  • principlei  (17.10.19 11:30:18)
Bazı deodorant ve roll-on yorumlarında okudum böyle bir şey ben. Terlemeyi engelleyince oluyordu sanırım. Deotak olabilir.

Dr'a tabi ki görünün.
  • influx  (17.10.19 11:46:21)
bazi deodorantlat misket gibi bir sisiklik yapabiliyor o bolgede. umarim sadece oyle bir seydir lenf ile ilgili degildir.

benim de basima boyle bir sey geldi. ozele gittim korktum hizli olsun diye oradaki hekim lenfte var pazartesi gel alalim laborauara gonderelim sonucu dedi.
baska doktora da gorun dedi annem, hemen ne ameliyati. baska doktora da gittim. megerse zona cikiyormus bende o yuzden sisiklik olmus. ki sonrasinda zona olmustum.
iyi ki baska doktora gotmisim bosu bosuna dograyacakti beni.
en az 2 farkli hekime gidin. ama kesin gidin. bazen onemli bir sey olabiliyor.
  • turbo sadık  (17.10.19 12:16:17)
Ertelemeden bir doktora gidin koltuk altı lenf bezleri hafife alınmaz.

  • deer hunter  (17.10.19 12:32:40)
Aksesuar meme de olabilir ama kesinlikle bir doktora gidin.

  • somethinginthewayshemoves  (18.10.19 01:08:24)