[]

Hamam tavsiyesi

İstanbul/avrupa hamam tavsiyelerinizi alabilir miyim?

Daha önce hiç gitmedim ne yapmam ne götürmem gerekli? Bu işin raconu nedir bilgisi olanlar yazabilir mi?


 
Cagaloglu galatasaray iyi sakin temiz ama pahali.

Normalde birsey goturmen gerekmez
  • dedim dedim de kime dedim  (17.10.19 10:56:30) 
üsküdar sahilde var bir hamam. şifa hamamı. temizdir. ama çoook kaliteli hizmeti yoktur. buhar banyosu kısmı süper çalışıyor. gayet sıcak falan filan ama fazlası değil.


  • picassoishere  (17.10.19 11:38:10) 
Bir şey götürmen gerekmeze cevaben yazıyorum. Normalde hamam çantasına temiz kıyafetler, havlu, şampuan duş jeli, hijyen açısından kendi kesenizi ve lifinizi, tercihen terlik (hamamda verirler normalde) ayrıca duşta kullandığınız başka ürünler varsa (peeling vs. gibi) ve çıkışta kullanmak üzere bakım eşyalarınızı (krem, tonik vs. gibi) koyabilirsiniz. Saç kurutma makinası çoğu hamamda oluyor ancak bazen yetersiz olabiliyorlar (çok az hava üfleyen seyehat makinaları koyabiliyorlar) saçınız gürse sıkıntı olabilir.
Bunların bazıları tabii ki isteğe bağlı ancak şampuan, havlu vs. olmadan nasıl banyo yapabilirsiniz ki?

  • eatpraylaw  (17.10.19 13:29:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.