[]

küçük işletme sahipleri

ne yapıyorsunuz bu aralar?

piyasanın durumu ciddi belirsiz para harcasan sana ne zaman döneceği meçhul ?

işleri minimumda tutup araştırma mı yapıyorsunuz?

 
yurtdışından müşteri bulduk oraya çalışıyoruz. dolar yükselince en azından tansiyonumuz biraz stabil kalıyor. paramızı da alıyoruz.


  • kveldulv  (16.10.19 15:00:12) 
Çalışıyoruz, doları aylardır 6 tl'den baz aldığımız için şu an görünen bir sıkıntımız yok, işler bir nebze yavaşlamaya başladı sezon itibari ile. Kozmetik.

Not: Cevap yazan arkadaşlar sektörde belirtirse piyasadan daha sağlıklı bilgimiz olur.
  • synax  (16.10.19 15:05:10) 
Etrafındaki çoğu esnaf konumunu koruma peşinde.ilerlemek çok mümkün değil bir çok sektör için. Bizim işimiz güzel o da peşin perakendeci olduğumuz için.


  • deer hunter  (16.10.19 15:12:02) 
ihracat, geniş müşteri portföyü
ürün ne, ihracat yapmadınız mı hiç? belki bir faydamız dokunur

  • tiny penny  (16.10.19 15:41:59) 
bende de var ihracat ama çok yavaş ilerliyor.
mühendislik danışmanlık satıyorum o bile yavaş.

  • dedim dedim de kime dedim  (16.10.19 19:00:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.